אודותיי

רעיה הורוביץ גרפולוגית מוסמכת,
חברת האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל.

רעיה הורוביץ, רעיה גרפולוגית, גרפולוגיה, גרפולוגית, ניתוח כתב יד, אבחון כתב יד, אבחון גרפולוגי

שנים רבות אני עוסקת בגרפולוגיה, מבצעת אבחונים ונותנת הרצאות. למעלה מעשרים שנה ניהלתי מחלקות משאבי אנוש בתעשייה ובקיבוצים. במהלך עבודתי כמנהלת משאבי אנוש מיינתי עשרות עובדים לתפקידים מגוונים. כחלק מתהליך המיון נעזרתי באבחונים גרפולוגיים. 

החשיפה לעולם הגרפולוגיה שבתה את ליבי, ראיתי עד כמה האבחון הגרפולוגי מדייק את מידת התאמתו.ה של המועמד.ת לתפקיד, מזהה נקודות שבמהלך הראיונות נסתרו מעיני ומחזק נקודות שפחות בלטו בתחילת הדרך. 

החלטתי ללכת אחרי ליבי, למדתי גרפולוגיה והוסמכתי ע”י האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל. כתב היד מרתק אותי, אני אוהבת לזהות את האדם שמאחורי הכתב, יחד עם זה אני מודעת לאחריות הרבה המוטלת עלי. בעבודתי כגרפולוגית אני נדרשת כל הזמן לקבל החלטות המשפיעות על חיי הכותב ולכן אני מקפידה מאוד לעבוד בצורה מקצועית ואנושית כאחת. לראות את הפרטים הקטנים יחד עם התמונה הכללית ולנתח את הכתב בהתאם למה שאני רואה.

ניסיוני במשאבי אנוש נותן לי הכרות עמוקה עם עולם העבודה ומאפשר לי להבין את משמעות התאמתו.ה של המועמד.ת לתפקיד. בתחילת דרכי המקצועית הייתי מורה ומחנכת בתיכון, יש לי תואר שני במדעי החיים וניסיון עשיר עם נוער. בשנים אלו פיתחתי יכולות דרמטיות הבאות לידי ביטוי בעמידתי בפני קהל. 
היום אני נותנת מגוון הרצאות מעולם הגרפולוגיה ומתאימה אותן לקהל השומעים.